Telefon: +420 732 111 204

Kosmetika

Kosmetické ošetření základní

Dle typu pleti

Odlíčení pleti, tonizace pleti, exfoliace, změkčení pleti, čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, popřípadě hloubkové dočištění pleti, aplikace aktivních látek, kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu, aplikace masky, závěrečné ošetření pleti.

Kosmetické ošetření hydratační

Řadou hydro active

Hyaluronová kúra je profesionální ošetření pleti, které zajistí silnou hydradaci a má protivráskové účinky. Tato speciální hydratace pomocí přípravků Phyris vypíná mimo běžných vrásek, také zřetelné vrásky způsobené hloubkovou dehydratací pokožky. Během několika minut po aplikaci pleť vypadá svěžeji, je zdravější a více vypnutá.

Filozofií značky PHYRIS je unikátní 3-fázový koncept péče:

Fáze 1 - čištění, peeling a tonizace
Fáze 2 - aktivace - tvoří podstatu této dokonalé péče
Fáze 3 - péče - celá řada pečujících kombinací pleti na míru

Kosmetické ošetření galvanickou žehličkou

Pomocí galvanického proudu

Galvanická žehlička pracuje na bázi kladného a záporného galvanického proudu. Působením galvanického proudu se látky obsažené v kosmetických přípravcích rozdělí dle svého náboje na ionty a tak lépe pronikají do hlubších vrstev kůže a jsou snadněji pohlcovány buňkami pokožky.

Ošetření mladistvé pleti

Čistící péče

Kosmetické ošetření mladistvé pleti je zaměřené na důkladné vyčištění pleti za pomocí ultrazvukové špachtle, tím se předchází k tvorbě akné. Péče je vhodná pro dospívající dívky a chlapce a zahrnuje odborné poradenství v každodenní péči o pleť.

Odlíčení pleti, tonizace, exfoliace, změkčení pleti, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, hloubkové čištění, maska, závěrečná péče.

Mikromasáž očního okolí

Péče o oční okolí

Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí, odstraňuje váčky pod očima a snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci organismu. Mikromasáž očního okolí je vhodná jako doplněk k celkovému kosmetickému ošetření.

Aplikace séra na oční okolí, mikromasáž očního okolí, maska na oční okolí a závěrečný krém.

Alginátová maska

Péče o pleť

Účinek této masky spočívá v její hlavní složce alginátu, který má vysoce hydratační a tonizační účinky. Aktivní látky pronikají hluboko do pokožky. Maska tvoří celistvou vrstvu a pomáhá zlepšovat vzhled a pružnost pleti.

Doplňkové služby

Formováním obočí docílíte nejen správného tvaru obočí, ale především tvaru, který je vhodný právě pro Váš obličej. Díky barvení obočí a řas, budou Vaše oči působit výrazněji.

Formování obočí

Barvení obočí

Barvení řas

Epilace horkým voskem

Epilace teplým voskem je nejoblíbenější způsob odstranění nežádoucích chloupků. Na začátek je třeba zmínit časté zaměňování slov epilace a depilace. Zatímco při depilaci se odstraňuje viditelná část chloupku (holení, depilační krémy) při epilaci (teplý vosk, epilátory, IPL) je chloupek odstraněn celý, včetně cibulky, jedná se tedy o celkově účinnější metodu, při které navíc dochází ke zmírnění tvorby chloupků nebo jejich ztenčení.

Celé nohy

Lýtka

Stehna

Třísla

Ruce

Podpaží

Horní ret

Brada