Telefon: +420 732 111 204

Modeláž nehtů

Modeláž nehtů

Modeláž nehtů

Modeláž UV gelem je šetrná k vašim nehtům, nehty mají po modeláži přirozený vzhled, jsou pružné, odolné a trvanlivé. Metoda spočívá v nanášení gelu na nehty a její následné tvrzení v UV lampě. Takto upravené nehty vydrží do dalšího doplnění, které je vhodné provést po 3 týdnech.

Modeláž nehtů provádím pouze kvalitními UV gely a nehty prodlužuji výhradně za pomoci šablon tzn. žádné umělé tipy se u mne na nehty nelepí. Na Vaše přírodní nehty přijde jen čistě UV gel.

Z hygienických důvodů má u mne každá zákaznice svůj pilník, který vždy vydezinfikuji a uložím do papírové obálky se jménem.

V mém studiu najdete velký výběr zdobení od třpytek, razítek, kamínků, folií až po ruční malbu. Vybrat si můžete z více než 160ti odstínů barevných gelů.

Nová

Doplnění

Doplnění z jiného studia

Zpevnění přírodních nehtů

Nový nehet při doplnění


(1 zdarma)

Nový nehet mimo doplnění

Celkové odstranění modeláže


(včetně výživy nehtu)

Nail art - ruční malba

Nail Art

Patří mezi nejvyhledávanější, ale také nejnáročnější techniky zdobení nehtů. Každý obrázek je originál a ztvárnit se dá v podstatě jakékoli přání zákaznice. Nejčastěji na nehty maluji akrylovými barvami, které mají velkou šklálu barevných odstínů.

U této techniky je potřeba počítat i s tím, že ve studiu strávíte více času. Podle náročnosti malby se odvíjí i výsledná cena. V soutěžní kategorii nail art jsem získala i mnoho ocenění .

Ruční malba 1 nehet


(jednoduchá)

Ruční malba 1 nehet


(složité obrázky)

Ruční malba one stroke 1 nehet


(čínská malba)

Manikúra

Manikúra

Manikúra

Kompletní péče o vaše nehty i nehtové okolí. Tato procedura je vhodná jak pro ženy tak muže. Manikúra obsahuje dezinfekci rukou, vodní lázeň nebo změkčení a následné ošetření nehtové kůžičky, úpravy délky a tvaru nehtů, ošetření olejíčkem a výživný krém na Vaše ruce. Manikúru provádíme mokrou i suchou cestou.

SPA manikúra

Spa manikúra je kompletní péče o Vaše ruce a přírodní nehty. Balíček obsahuje vše co Vaše ruce potřebují a zaručí Vám, že Vaše ruce budou jemné a hladké.

Mokrá manikúra, Peeling, Masáž rukou, Regenerační maska, Zpevnění přírodních nehtů, Vyživující krém na ruce, Olejíček na nehtové okolí

Manikúra

SPA manikúra

Gel lak / Shellac

Gel lak

Je to nejmodernější technika úpravy nehtů. Používá se přímo na přírodní nehty jako klasický lak, který se poté dá vytvrdit do UV lampy. Specifický je právě svojí jednoduchostí aplikace, vysokou odolností vůči poškrábání a dlouhodobou trvanlivostí. Takto nalakované nehty vydrží až 3 týdny, záleží ovšem také na kvalitě vlastního nehtu. Možnosti zdobení jsou stejné jako u gelové modeláže. Odstranění gel laku je snadné za pomoci odstraňovače, nebo jemného odbroušení.

Po 3 týdnech

Gel lak na nehty u nohou

Gel lak na nehty u nohou

Nejen nehty na rukou mohou být úpravené, dopřejte to samé i Vašim nohám. Za pomoci gel laku budou vaše nehty na nohou vypadat upraveně a budou připravené na léto. Vybrat si můžete ze spousty barev, nebo sladit odstín s nehty na Vašich rukou.

P-shine

P-shine

Japonská manikúra neboli p-shine je velmi oblíbené ošetření přírodních nehtů. Úspěch této metody spočívá pouze v přírodních materiálech jako jsou včelí produkty, které dodají nehtu veškeré živiny, které nehet potřebuje. P-shine dodává nehtům lesk, podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Nehty posílí a obohatí o důležité vitamíny. Péče je vhodná pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty.

Parafínové zábaly

Parafínové zábaly

Parafín je speciální vosk obohacený o vitamín E. Používá se k léčebným i kosmetickým účelům. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Prokrvuje a vypíná pokožku, prohřívá a uvolňuje svaly a klouby. Otevírá póry, kterými pokožka účinněji absorbuje hydratační a vyživující složky kosmetických přípravků. Po parafínové kůře jsou ruce hladké a jemné.

Masáž rukou

Masáž rukou

Masáž se zaměřuje na prsty, dlaň, zápěstí a předloktí. Dobře provedenou masáží se zvýší prokrvení a látková výměna (metabolismus). Zlepšuje se napětí pokožky a vaziva, uvolní se svalstvo, zjemnění a zvláčnění pokožky rukou. Tato masáž je balzámem nejen pro naše ruce, ale i pro duši.

IBX systém

Parafínové zábaly

Novinka pro zpevnění přírodních nehtů.

Jedná se o revoluční dvousložkový systém pro zpevnění a zdravý růst nehtů. Viditelné zlepšení již po první aplikaci. IBX je vhodné aplikovat pro zpevnění přírodního nehtu po odstranění gelové modeláže. Ideální také pro zlepšení vazby mezi nehtovým lůžkem a aplikací laku na nehty, gellaku a akrylové nebo gelové modeláže.

IBX systém

Odstranění modeláže + IBX

Zdobení

Zdobení

V mém studiu najdete velké množství různého zdobení na Vaše nehty. V případě, že si vyberete složitější zdobení, musíte také počítat s tím, že nehty zaberou více času. Jen mezi barevnými uv gely máte na výběr z více než 110ti krásných barev.

Ruční malba

Nejčastěji si zákaznice přejí ruční malbu, jelikož jde vždy o originalitu a dá se ztvárnit téměř jakékoli přání. Na nehty maluji akrylovými, nebo gelovými barvami.

Razítka

Velice efektivní a rychlá metoda, jak v krátkém čase oživit Vaše nehty. Najdete tu mnoho vzorů a ornamentů.

Kamínky

Různé tvary, velikosti a barevné provedení kamínků. Také originál Swarovski krystaly.

Folie

Pomocí speciálního gelu či lepidla se vytvoří zvolený ornament, na který se následně obtiskne folie. Která na nehtu vytvoří krásný efekt. Folie se může použít i na celý nehet či francii.

Kovové zdobení

Různé tvary od srdíček, koleček, čtverečků až po slzičky. Zdobení najdete ve zlatých, stříbrných, ale také neonových barvách.

Hologramy, třpytky, pigmenty

Šestihránky, srdíčka, hvězdičky, nitky to vše v různých barevných provedeních. Spousta odstínu třpytek až po jemné pigmenty, které na nehtu vytvoří pouze lehký odlesk.

Zdobení na 1 nehet


(nálepky, razítka, třpytky)

2 a více barev


(10 nehtů)

Kamínky


(10ks a více)

Swarovski krystal


(1ks)

Fólie


(1 nehet)

Dopňkový prodej

Doplňky
Misterio Milano

Nehtový materiál Mistero Milano vysoké kvality můžete zakoupit nově i ve studiu. Poradenství ohledně materiálu, který si můžete osobně vyzkoušet

Dále můžete ve studiu zakoupit šperky se Swarovski krystaly a Spa kosmetiku na ruce značky Verona. V nabídce najdete voňavé omlazující krémy na ruce a regenereční olejíčky na nehtové okolí.

Prodej ve studiu